شرکت حافظ حساب زین ارقام

ارائه دهنده خدمات مالیاتی، حسابرسی و حسابداری با رعایت الزامات قانونی

حافظ حساب ، حافظ منافع شما

خدمات گروه مالی حافظ حساب :

پیرامون هر کدام از خدمات اگر سوال یا پیشنهاد پروژه دارید می توانید از بخش تماس با ما استفاده کنید. برای رفتن به بخش تماس با ما برروی لینک زیر کلیک کنید:


کسب‌وکارها باتوجه به زمینه کاریشان به خدمات حسابداری متنوعی نیاز دارند که در عین اهمیتِ بسیار، پرهزینه و زمانبرند. اگر می‌خواهید به‌جای استخدام حسابدار تمام‌وقت و تمرکز روی مشکلات حسابداری، زمان ارزشمند خود را صرف گسترش کسب‌وکارتان کنید اطمینان داشته باشید که با برونسپاری این خدمات به حافظ حساب بهترین و کامل‌ترین خدمات حسابداری را از کارشناسان خبره و مجرب ما دریافت خواهید کرد.

مشاوره و تدوین قرارداد »

تنظیم و انعقاد قراردادهای کار مدت معین کارکنان ، قراردادهای آزمایشی، قراردادهای تمدیدی،قراردادهای تجدیدی، قراردادهای مشاوره، انتقال، جابجایی، خاتمه خدمت کارکنان ، مشاوره در تنظیم و انعقاد قرارداد های تجاری و بین المللی و سایر موارد مشابه طبق ضوابط و دستورالعمل های وزارت کار

ثبت برند و شرکت »

هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تأسیس شرکت یا ثبت برند دارد (کوتاه مدت و بلند مدت) می بایست حتما به اصول و قوانین مربوطه اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مسئولیت محدود و موسسات غیر تجاری نام برد.


خدمات حسابرسی »

تیم حسابرسان خبره حافظ حساب به منظور ارزش افزایی و بهبود عملیات سازمان شما با رویکردی منظم و روش‌مند می‌توانند شما را در رسیدن به اهدافتان کمک و همراهی کنند.

در واقع ما درابتدا با ارزیابی شرایط فعلی و شناسایی نقاط ضعف کنترل های موجود در ساختار شرکت شما، پیشنهاد عملی و برنامه منسجمی را تحت عنوان گزارش حسابرسی داخلی یا عملیاتی به شما ارائه خواهد کرد.

مشاور توسعه کسب و کار »

به‌عنوان یک مدیر، زمانی می‌توانید بهترین تصمیم را برای سازمان‌تان بگیرید که اطلاعات اداری مالی صحیح و تحلیل‌پذیری در اختیار داشته باشید. فرایند امور اداری مالی در همه شرکت ها و بنگاهها اقتصادی اعم از اینکه کوچک باشند یا بزرگ از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و نیازمند دقت و رعایت الزامات قانونی مربوط به آن است ..ما با بررسی و تحلیل وضعیت شرکت شما ریسک تصمیمات اداری مالی شما را به حداقل خواهیم رساند. خدمت ما به شما کمک خواهد کرد که نه‌تنها از اشتباهات جلوگیری کنید بلکه فرصت‌های پیش‌رویتان را شناسایی و از آنها بیشترین استفاده را ببرید

تدوین طرح توجیهی »

شروع یک کسب و کار یا پروژه جدید مستلزم مطالعه فنی و اقتصادی دقیقی است تا ریسک شکست خوردن و یا غیراقتصادی بودن را کاهش دهد. لذا مطالعه امکانسنجی آن به همراه تدوین یک طرح توجیهی جامع مهمترین و اولین اقدام در هر کسب و کاری است. طرح توجیهی Feasibility Study گزارشی است که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد.


خدمات مالیاتی »

ما مفتخریم که با رعایت کامل قوانین مالیاتی کشور و استفاده از همه راهکارها و دستورالعمل‌های آن بهترین خدمات مالیاتی را به صاحبان کسب و کار ارائه می‌دهیم. حافظ حساب با هرچه کمتر کردن مالیات شما، بنگاه اقتصادی شما را در مسیر امن مالیاتی قرار می‌دهد، و در کنار شما حرفه‌ای‌ترین دفاع مالیاتی را برای شما انجام خواهد داد.

مشاوره مالیاتی »

هر شرکتی در بازه‌های زمانی مشخص موظف است اقداماتی قانونی انجام بدهد تا بتواند به فعالیت خود ادامه دهد و مشمول جریمه مالیاتی نشود.اقدامات قانونی دیگری هم وجود دارند که دوره‌ای نیستند و در صورت بروز مشکلات مالیاتی انجام می‌شوند. بررسی پرونده‌های مالیاتی، ثبت اعتراض و دفاع از پرونده‌ها در این دسته از اقدامات جای می‌گیرند.

مشاوره مالی و سرمایه گذاری »

مشاوره در حوزه تامین مالی برای شروع یا توسعه پروژه‌های شما از خدمات قابل ارائه در حوزه مشاوره مالی این شرکت است. ما با تکیه بر شبکه‌ای از سرمایه‌گذاران در تامین مالی و نظارت بر شراکت پروژه‌های سود آور و اثربخش شما را یاری می‌کنیم.


خدمات مشاوره ای اداری مالی »

فرایند امور اداری و پرسنلی در همه شرکت ها و بنگاهها اقتصادی اعم از اینکه کوچک باشند یا بزرگ از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و نیازمند دقت و رعایت الزامات قانونی مربوط به آن است . امور اداری مانند حضور و غیاب پرسنل ، محاسبه کارکرد آنها ، کارت زنی ، محاسبه جمعه کاری و تعطیلات ، حق بیمه ، پرداخت حقوق و مزایا و بسیاری دیگر باید در نهایت دقت و تبحر انجام شود برای دستیابی به یک چنین هدفی باید انجام امور به افراد متخصص و متبحر سپرده شده و یا اینکه از این افراد مشورت گرفته شود .

مشاوره خدمات تامین اجتماعی »

تهیه لیست بیمه ، اخذ ردیف پیمان و اخذ مفاصا حساب بیمه باید در موعد های تعیین شده صورت گیرد تا شرکت مشمول جریمه های دیر کرد نگرد . گاهی کارفرما به دلیل عدم اطلاع از قوانین و الزامات قانونی بیمه ممکن است تعداد افراد و یا تخصص های آنها را به دقت و صحت ارائه ننماید

آموزش حسابداری »

از آنجایی که حسابداری یک مهارت و در واقع یک هنر محسوب می شود، بنابراین برای آموزش حسابداری اثربخش روش برتر این است که با آموزش های عملی و پروژه محور مهارت ایجاد شود. دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار از ۰ تا ۱۰۰ حسابداری را به دانش‌پذیر آموزش می‌دهد و ایشان را آماده ورود به بازار کار می نماید.


فروشگاه محصولات آموزشی و اسناد حسابداری حافظ حساب

تمامی محصولات این بخش مجازی هستند ، بعد از خرید لینک دانلود محصولات به صورت معین در اختیار شما قرار می گیرد.


چرا حافظ حساب


حافظ حساب حاصل تفکر خدمت گزاری به فعالان اقتصادی ، تولید کنندگان و سرمایه گذاران در راستای ارتقاع سطح حسابداری و مدیریت مالی .


در حال حاضر هدف ما ارئه دقیق ترین ، سریع ترین و اثر بخش ترین خدمات حسابداری و مشاوره ای در استان قم است.


ما همواره ارائه خدمتی با کیفیت و متناسب با مقتضیات مشتری را وظیفه اصلی خود می‌پنداریم و سعی می‌کنیم از شرایط مشتریان درک درستی حاصل کنیم .


استفاده از کارشناسان خبره، خدمات متمایز و مسئولیت‌پذیری سه رکن اصلی در تولد حافظ حساب بوده است.


پشتیبانی همه روزهای هفته برای مشتریان عزیز


سرعت و دقت در انجام امور مالی شرکت ها و موسسات با کادری مجرب و متخصص


ارتباطات کامل و مستمر در حین انجام پروژه های مالی شرکت ها و موسسات با کارفرمایان گرامی


تماس با ما


آدرس: قم ، خیابان عطاران

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۴۹۴۸۹۴

آدرس ایمیل: info@hafezhesab.ir

ساعات پاسخ گویی از ۸ صبح تا ۸ شب


آخرین مقالات

سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف این روزها به‌دنبال راه‌حل های مقرون‌به‌صرفه برای فعالیت‌های فرعی درون سازمانی مثل حسابداری و سرویس‌های حقوق

موفقیت تمامی کسب‌وکارها به یک مدیریت مالی درست و مؤثر بستگی دارد. اهمیت این مؤلفه‌ی حیاتی در شرکت‌های کوچک و

باید بدانید که برونسپاری امور حسابداری و مالی به شرکت‌های بزرگ محدود نمی‌شود؛ به‌ویژه در شرایطی که مزایای این کار برای شرکت‌های

گر کسب‌و‌کار کوچکی راه‌اندازی کرده‌اید، پس احتمالا برخی از امور مالی را به‌تنهایی مدیریت می‌کنید. در حقیقت بسیاری از صاحبان

در شرایط فعلی که اقتصاد کشورها با بحران روبه‌رو شده، حسابدارها و متخصصان مالی می‌توانند با پشتیبانی از SMEها (شرکت‌های

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.